Sehraný tým, sebevědomí lidé

Programy ve firmách navrhuji na míru vašim potřebám. Připravuji koučování pro manažery, workshopy o spolupráci pro celé týmy nebo přednášky na různá témata: o brain-based metodách pro efektivní spolupráci, tipy na zvládání stresu nebo o přístupech k práci zaměřených na dosahování výsledků.

Co vás můžu naučit? 

  • jak překonat nechuť s něčím začít
  • jak si porozumět s ohledem na 4 komunikační typy lidí
  • jak čerpat energii z osobních i týmových úspěchů
  • jak dobře plánovat a dosahovat cílů s laskavostí vůči sobě
  • jak v práci nebýt na všechno sám
  • co je pravidlo 7 věcí, amygdalický únos nebo zlatá hodina a jak je využívat ve svůj prospěch
  • jak rozumět spánkovému cyklu a mít více energie

 

Začtěte se do referencí a ozvěte se mi. Společně vymyslíme, jak podpořit právě váš tým nebo jednotlivce.

email@annanovotna.cz

tel: 724 554 022

 

Ohlasy na firemní spolupráce

Koučka Anička připravila začátkem roku 2020 pro naší digitální agenturu BlueGhost sérii workshopů. Workshopy byly tvořeny na míru našim konkrétním potřebám. Zaměřili jsme se na rozvoj obchodních schopností našich projektových manažerů. Tím, že jsme při přípravné fázi na koncepci workshopů s Aničkou spolupracovali, zvýšila se aplikovatelnost poznatků v praxi. Zpětná vazba kolegů na Aničku byla velmi pozitivní. Oceňovali příjemný způsob prezentace a vypichování důležitých bodů, které se smysluplně opakovaly při návazných workshopech až se do hlavy opravdu dostaly. Děkujeme a opět služby využijeme. 

Děkuji za skvělé školení komunikace. Anna Novotná umí opravdu skvěle učit, její taktiky nyní využívám v každodenní komunikaci.

Jiří Hochman (Finanční a marketingový ředitel) a Štěpán Hora (Projektový manažer)

Blueghost

Přednáška Mgr. Anny Novotné „Poraďte si se stresem“ mne velice zaujala. Dozvěděla jsem se důležité informace o fungování mozku a těla ve vyhrocených situacích. A že je možno převzít kontrolu nad událostmi, pocity a emocemi a předejít kolapsu. Stačí si jen vzpomenout, uvědomit si sama sebe a projít do oka hurikánu 🙂
Děkuji a těším se na další přednášky.

Ještě jednou Vám z celého srdce děkuji za přednášku a těším se na další pokračování v rámci Městské knihovny, ale i jinde. Budu Vás s nadšením doporučovat.

R. Wagnerová a V. Filipová

Městská knihovna v Praze - pobočka Břevnov