časosběrné VIDEO – Stav podnikání Samandry v lednu 2022 a červenci 2022. 

„Má hojnost není závislá na tom, že musím mít 4 výklady denně.“

Přenastavit svoji mysl a podnikání natolik, abyste mohly říci, že „neděláte nic“ a přitom vás z velké části živí pasivní příjem, se zdá být úžasným snem.

 

Nemožné to ale není. Jen k tomu dospět, to chce už kapku zkušeností a práce. 

 

Do této fáze se dostala naše účastnice programu Dej svému podnikání křídla Samandra Otz. Samandra, vášnivá propagátorka a průvodkyně osho zen tarotu, není žádný nováček. Vstoupila do programu hned podruhé po sobě a spolupracujeme tedy v kuse 1 rok.

 

V prvním kole Křídel jsme se se Sam zaměřovaly na cenotvorbu, magnet, revitalizaci jejího e-booku a různé technikálie, a tak měla Samandra už před vstupem do druhého kola programu funkční výdělečné podnikání.

 

 • Díky skvělému magnetu, ve kterém nabízí do e-mailu svůj výklad karty na každý den, se jí pěkně navyšovala databáze a aktivní komunita.
 • Začal se hojně prodávat její e-book, na kterém pracovala 10 let.
 • Do toho dělala individuální terapie a konzultace.
 • Měla také spuštěný 6týdenní program Magická pouť s archetypy a online korespondenční kurz s tzv. platbou naruby.

 

Co si Samandra naplánovala v druhém kole Křídel?

 • Opakování osvědčených produktů jako např. Magická pouť s archetypy.
 • Nové online kurzy.
 • Offline kurzy pro začátečníky i pro pokročilé skupinky.
 • Otevření intenzivního kruhu nebo mastermindu na osho zen tarot pro lidi s hlubokým zájmem a znalostmi.

 

Ale jak kdysi řekl Woody Allen „pokud chcete rozesmát Boha, řekněte mu o svých plánech“, tak se po 6 měsících stalo…

 

Pro Samandru bylo druhé kolo Křídel natolik intenzivní, že už ví, že dlouhodobě do budoucna takhle tedy už ne. Nastaly situace, kvůli kterým se rozhodla nejen překopat podobu offline kurzů, ale kvůli kterým si také dala stopku.

 

Uvědomila si, že je načase spoustu věcí předělat podle jejího nového nastavení mysli a rozhodla se jednoduše čekat na pověstné impulzy, které jí ve vhodnou chvíli řeknou, co bude dál.

 

Možná se vám to může z prvního pohledu zdát jako ne úplně pozitivní situace, ale bylo tomu právě naopak. Jednalo se o velký vhled. Vnitřní proces a posun v jejím mindsetu, kdy se Samandra přirozeně zastavila, aby nasbírala energii.

 

Zdánlivě se sice „nedělo nic“, ale:

 • kruh se stal a možná směřuje k tomu, aby se z něj stal mastermind,
 • databáze jí díky placené reklamě narostla 4násobně,
 • je v plánu 1denní kurz, o který si řekly samy klientky, což je geniální, takže to bude pravděpodobně nová podoba Samandřiných offline kurzů.
 • Sam natočila dle našich doporučení video s výzvou, že má prostor pro 10 žen na zenový kruh pro sdílení na zoomu. Kruh se uskutečnil a byl natolik dechberoucí a fascinující, že emoce trávila ještě 3 dny. A tuto podobu jednorázových sdílení bude opakovat, ohlasy jsou skvělé. 
 • Do toho nadále běžel její magnet na denní kartu, prodej e-booku, Magická pouť s archetypy a individuální výklady.

 

Samandra si uvědomila, že jí stačí to, co má. Má produkty v podnikání dobře nastavené a může si to už jen tunit. Stačí jí 3 výklady týdně a vše šlape. Kdyby jí někdo před dvěma lety řekl, že takto jí bude její podnikání fungovat a živit ji, nevěřila by mu. To, co se stalo za ten 1 rok, považuje za absolutní. Jde o totální přenastavení jejího vnitřního světa, který je plný pocitu bezpečí.

 

„Nemám pocit, že trpím nedostatkem, to je rovina mého mindsetu.“

 

Sam také poznala další rovinu podnikání, ve kterém se děje to, že třeba lidé zdánlivě nereagují na její příspěvky ve skupinách na fb. Vypadá to pak, že do kampaně se nikdo nepřihlásí, nikdo se o ni nezajímá.

 

Ale lidé vnímají a na poslední chvíli najednou nakupují a čísla hodně naskakují. Je to nádherná inspirující zkušenost. To, že tam ve světe onlinu ty lidi jsou, že přijdou.

 

Zajímá vás na závěr, co bylo pro Samandru v programu Dej svému podnikání křídla nejpřínosnější?

 • Byla to skupinová setkání každý týden, které považuje za nosnici neskutečného brainstormingu
 • Být v té energii a zažít tu byznysovou evoluci společně s ostatními byl jeden z důvodů, proč šla do našeho programu podruhé.
 • Také propagace a tématické týdny ve skupině Společně nahoru považuje za ohromnou zkušenost. Mohla si tam natrénovat to, co se naučila v programu – prodejně neprodejné nebo autentické příspěvky, které navozují vztah s lidmi, kteří s námi souzní.

Také potřebujete pomoci s nastavením vašeho mindsetu a hledáte laskavou podporu pro sebe a své podnikání? Zda jsou Křídla to pravé pro vaši fázi podnikání zjistíte nejsnadněji  na nezávazném hovoru.