Proměna v motýla

 

Pokud se chcete soustředit na účinné kroky k rozvoji podnikání a zažít radost z toho, že jste sama sebou a využíváte svůj potenciál a energii efektivně, je pro vás ideální dlouhodobější program spolupráce: Série 12 koučovacích sezení.

Součástí každého sezení je zápis klíčových myšlenek a úkolů do příště.

Pracuji metodou brain-based koučinku, díky níž mohu garantovat výsledky. Očekávejte velké změny ve vašem životě, které si na začátku spolupráce stanovíte. Zaručuji vám neutrální podporující přístup pro vaši jedinečnou cestu k vysněným cílům. Jako certifikovaná koučka se profesně plně ztotožňuji s etikou Mezinárodní koučovací federace. 

Bude-li to pro vás přínosné, můžu s vámi sdílet i své osobní profesní zkušenosti s rozvojem úspěšného podnikání se dvěma malými dětmi.

Proč se vyplatí investovat do delší spolupráce?

Za 6 měsíců se lehkostí proměníte v motýla.

Odvaha a dosažení cílů

Na začátku naší společné práce si vyjasníme váš záměr a potřeby. Pojmenujete 3 hlavní cíle, kterých v rámci série setkání chcete dosáhnout. S podporou a promyšleně k nim opravdu vykročíte a hlavně po dobu spolupráce dojdete.  

Nové návyky 

Sami se naučíte vyhodnocovat svůj pokrok a poznáte, na čem chcete dál stavět. Postupné plnění úkolů a jejich průběžné užitečné vyhodnocování vás ukotví na vaší cestě. Bez zbytečného sebeobviňování a paralyzujících výčitek. Naopak s oceněním vašich úspěchů.

Poznání a změna

Uvědomíte si, co vám funguje. Rozpoznáte, kde potřebujete najít jiný způsob, abyste byli spokojení. Jde o řízený osobní i podnikatelský růst v rámci vašich životních okolností. Často jde o osobní objevy, ze kterých ženy i muži těží po celý další život.

Reference

Koučování s Annou Novotnou považuji za jednu z nejlepších věcí, které jsem pro sebe tento rok udělala. Přála bych tuto zkušenost všem, kdo se chtějí v životě posunout a efektivně na sobě pracovat. Prošla jsem si s Annou půlroční koučovací sérií o 12 sezeních. Na konci jsem se opravdu divila, jak velkou cestu jsem ušla a co vše mi koučování přineslo. Vyzdvihla bych samostatnost, se kterou se teď zvládám k cílům posouvat sama. Sebepoznání, které mi dodalo důvěru v mé rozhodování a ukázalo mi mé kvality. A návyky, které mi fungují a posouvají mě i po ukončení série. S Annou jsem se cítila bezpečně, bylo vidět, že jí na mém růstu skutečně záleží. Byla mi oporou a zároveň mě nechala pracovat samostatně. Vše mi dokázala vysvětlit a uměla mi dát víc prostoru tam, kde jsem ho potřebovala. Na každé naše setkání jsem se moc těšila.

Naďa Ryšánková

Bylo to skvělé! Jsem typ holky, co si nerada nechává s něčím pomoct, takže rozhodnutí začít s koučováním mi trvalo dlouho. A teď mě mrzí, že jsem nezačala dřív:) Koučování s Aničkou je přirozené a samozřejmé, takže jsem byla vlastně překvapená, jak rychle se dostavily výsledky a jak rychle jsem se díky jejímu klidému a pečlivému vedení dostala k cílům, které jsem si na začátku vytyčila. Měla jsem prostor najít nadhled nad svými nepořádky a vymyslet jejich řešení. A právě získávání nadhledu si myslím koučování zprostředkovává úplně skvěle. Díky Aničko!

Klára Šmakalová

The boss of it all, Akari

Chcete účinnou podporu na cestu ke změnám? 

Úvodní přípravné sezení je zdarma. Odpovím na všechny vaše otázky. Povíme si o vašich přáních a očekáváních. Ujasníme si, jaké 3 oblasti ve vašem životě mají pro vás největší potenciál ke změně. Zvládneme to za 30 – 60 minut.

Jaká jsou častá témata cílů?

  • podnikání s lehkostí
  • navýšení příjmů
  • efektivní způsob využívání pracovního času
  • vyvážení osobního, rodinného a pracovního života
  • porozumění v komunikaci s partnerem nebo dětmi
  • sladění s ženskou cykličností
  • spokojený život s mnoha talenty (multipotencialitou)
  • jak se dostat do formy a plného zdraví

Co přesně máte čekat? 

Koučovací setkání probíhají online formou nebo u mě v koučovně na Praze 6.

Setkání 1,5 – 2 hod každých 14 dní. Záznam vašich myšlenek do druhého dne.

Sezení probíhají dle vzájemné dohody během dopoledne, odpoledne, i večer.

Vaše investice?

Co všechno zvládnete, když 6 měsíců zaměříte pozornost na své cíle?

Jakou hodnotu pro vás bude mít, když necháte stranou své strachy a půjdete do akce?  

Hodnota mé podpory k dosažení vašich snových cílů je 60 000 Kč.

Pokud potřebujete, je možné se domluvit individuálně na platbách po částech.