Objev své ikigai

Pochybuješ někdy o jedinečnosti svých služeb?

Ztrácíš občas energii při přemýšlení o směru svého podnikání, jako bys kličkovala?

Pojmenuj si ikigai pro své podnikání.

Ikigai jsou činnosti ve středu 4 oblastí diagramu – jde o překryv činností, které 1) nám jdou, 2) děláme je s vášní, 3) jsou užitečné světu a 4) lidé nám za ně rádi zaplatí. 

Ikigai

 Za 4 intenzivní týdny s podporou Anny Novotné získáš:

 • Sebedůvěru a vědomí toho, v čem jsi ta jediná a ideální pro své srdcové klientky a klienty.
 • Uvědomíš si svou sílu a stabilitu v podnikání.
 • Získáš směr, jak spokojeně rozvíjet svůj byznys.
 • Důvod, proč ráno radostně vstávat z postele.
 • Pokud jsi přetížená – poznáš, jak nevyhořet.
 • Propojíš své silné stránky, životní zkušenosti, znalosti a dovednosti do neodolatelné nabídky.
 • Objevíš nové příležitosti pro své služby.
 • Naučíš se, jak se uvolnit na sítích a být autentická.

Objev své ikigai je online kurz pro ženy, které také věří, že lze najít způsob, jak žít takto:

„Dělám to, co mě baví, jde mi to líp a líp, dává mi to smysl a pohodlně se tím uživím.“ 

V kurzu Tě Anna povede k přemýšlení z nových úhlů a perspektiv a k cenným uvědoměním pro Tvé podnikání. 

Každý týden se věnujeme jedné ze 4 oblastí.

Po celou dobu 4 týdnů máš každodenní podporu koučky Anny Novotné v podpůrné FB skupině. 

Cena za kurz je 3.400 Kč.

Jak kurz probíhá?

Zažijeme společně 4 týdny, které změní Tvůj pohled na svět. Reference mluví o tom, že k lepšímu. 😉

Facebooková skupina 

 • Odpověď od Anny na každý dotaz
 • Sdílíme, inspirujeme se k nápadům
 • Objevujeme jedinečnost každé z nás
 • Tvoje zapojení zde je dobrovolné
 • Ve skupině jsou doplňková videa
 • Vše podstatné najdeš i v e-mailech

E-maily 

 • Všechny úkoly a materiály postupně a přehledně dostaneš v e-mailech
 • Můžeš pracovat zcela samostatně
 • Pro ujasnění můžeš využít videa a individuální podporu v uzavřené facebookové skupině

Řídíš se podle sebe

 • Kurzem procházíš svým tempem
 • Potřebuješ minimum 1 hod. týdně
 • Každý týden obsáhneme 1 téma
 • Můžeš pracovat každý den trochu, nebo sfouknout o víkendu vše z týdne najednou.

BONUS ke kurzu

Skupinový koučinkový Zoom call

Potkáme se na videosetkání. Přímo naživo můžete zažít svůj koučovací rozhovor. Budete si moci usadit svá nová uvědomění a nápady. Inspirovat se společnou energií a formulovat vaše rodící se ikigai.

Reference

Kurz „Otevřete si cestu k vysněnému životu s ikigai“ bol výborný. Anna nás po celý čas sprevádzala denným prísunom mailov s úlohami, ktoré sme spolu mohli rozoberať v uzavretej FB skupine. Na každú oblasť sme sa pozerali z viacerých uhlov pohľadu, na odhalenie odpovedí nás navádzala množstvom otázok, čo bolo veľmi prínosné. Vďaka kurzu som si uvedomila, že vlastne svoje ikigai už žijem a nemusím ho ďalej hľadať. (Nahlas) som si povedala svoje životné poslanie a smerujem k tomu, aby som ho naplnila na 110%.

Ludmila Hoosová

Branding & Marketing & Web dizajn

Moc doporučuji online kurz „Otevřete si cestu k vysněnému životu s ikigai“. Pomůže utřídit si priority, jakou cestou se dál v životě vydat, nebo potvrdit si, že to, na čem pracuji, je správný směr. Mně také pomohl kurz uvědomit si, které aspekty v mém životě jsou zanedbávané a obecně poznat lépe sama sebe.

Helena Švandelíková

Mám osobní zkušenost s prací a dovednostmi Aničky, proto jsem se do kurzu se zájmem přihlásila. Splnil nejen to, co jsem od něho očekávala. Pro mě to byla hlavně dobrodružná cesta do nitra vlastních tužeb a s tím spojených skrytých brzd. I přesto, že se znám, uvědomila jsem si, jak se mi během života změnilo mé vnímání sebe. Je to celoživotní proces a tato rekapitulace byla pro mě skvělá sebereflexe. Po absolvování kursu jsem přirozeně vnesla do své práce i osobního života větší radost a odhodlání. Oceňuji Aničky nejen profesní kvality, ale také laskavý a lidský přístup. Její příprava a organizace byla skvělá, také její schopnost reagovat na naše jednotlivé dotazy. Zpětné vazby a nové podněty jsme dostávali nejen jednotlivě po napsání dotazu, ale také v průběhu celého kurzu v jejích denních emailech. I když máte málo času, lze kurz zvládnout, protože orientace v zaslaných podkladech je velmi dobrá. Vřele doporučuji.

Ing. Bc. Hana Grofová

Terapeutické poradenství

„Když víme, kam v životě směřujeme, rozhodování po cestě – které cesty volit, je snadné.“ 

Dopřej si tuto jednoduchost do života a pojmenuj si své ikigai pro podnikání.

Přidáš se do příštího kurzu? 

Kurz bude startovat v listopadu 2023. Chceš dát vědět o příštím běhu?

Klikněte na tlačítko a nech mi na sebe kontakt. 

Aktuálně můžeš do 11. 11. 2023 zrychlěně zhlédnout 

TY & TVÉ IKIGAI – minikurz – Seznamovací týden.

Pojď navnímat styl mého provázení k ikigai za symbolických 100 Kč. 

Cena celého transformačního kurzu Objev své ikigai je 3.400 Kč

STARTUJEME živě od 13. listopadu 2023.

 Váháš? A jakou otázku máš v hlavě?

blank
Jsem na začátku. Hledám téma svého podnikání.

V této situaci vám kurz nabízí opravdu komplexní náhled na vše, co umíte, co vás baví. Rozpoznáte a uvědomíte si jaké činnosti v životě chcete dělat, a které mají jít stranou. Zmapujete si veškeré své silné stránky díky testům a kvízům. Uvědomíte si právě svou jedinečnou kombinaci dovedností, životních zkušeností, přístupu k životu, poslání – co chcete světu nabízet, aby vám to dávalo smysl. Jako bývalá personalistka a nyní koučka mám opravdu cit proto, abych vycítila, kde je váš potenciál, který si nemusíte uvědomovat, protože je pro vás „příliš normální“ – a „to přece umí každý“. To se to podniká, když plně vnímáte svou jedinečnost. 😉

K čemu mi bude mé ikigai dobré pro podnikání?

Stane se pro vás snadné být sama sebou v marketingu svých služeb. A přiznejme si – jedna věc je něco umět. A druhá věc je umět to nabídnout tak, aby klienti službu využili a nadšeně mohli psát spokojené reference. Příspěvky na sociální sítě díky svému ikigai tvoříte s lehkostí. Jen se podělíte o to, co vás baví. Se srdcovými klientkami a klienty to rezonuje. Poznáte svou jedinečnost a konkurenci přestanete řešit. Hodnota vašich služeb je s ikigai najednou průzračně jasná. Nemusíte mít perfektně stanovené cíle prodejů a přesto byznys roste. Díky svému ikigai víte, k čemu směřujete.

Proč je kurz na 4 týdny?

V každém týdnu se do hloubky věnujeme jedné oblasti. První týden objevujeme 100 vašich silných stránek. Druhý týden 50 činností, které milujete, dostávají vás do flow. Třetí týden hledáme 50 činností, které ráda nabídnete světu / svět je od vás potřebuje. A čtvrtý týden se zaměřujeme na činnosti, za které vám lidé rádi zaplatí. Když máte některý prostor méně času, na obsáhnutí týdne vám postačí jedna hodina jako minimum. V kurzu je však prostor pro plynutí myšlenek. Sama dobře vím, že i v rámci ženské cykličnosti, se nápady a uvědomění vynořují v průběhu času. Nejde všechno „urvat“ během hodiny. Se všemi těmito okolnostmi kurz počítá.

Zvládnu kurz během svých ostatních povinností?

Kurz jsem vystavěla tak, abyste si časovou náročnost mohla přizpůsobit. Díky znalostem z neurověd mám zkušenosti s tím, jak mozek umí efektivně přijímat informace. Tyto principy v kurzu využívám. Minimum času, který potřebujete, je hodina týdně. Každý týden projdeme jednu oblast ikigai. Průběžně dostáváte otázky a sdílíme ve skupině. Provádím vás přemýšlením postupně, abyste si odnesla pro sebe maximum uvědomění a v závěru své ikigai pro podnikání. 🙂 Někomu stačí páteční shrnutí otázek celého týdne. Někdo vítá, že ve skupině přibývají během každého dne inspirace k přemýšlení a hned o nich diskutujeme. Když vás to baví, můžete se do kurzu plně ponořit.

Mám stabilní byznys. Ale cítím, že bych potřebovala nějaký nový impuls.

Možná jste tak dlouho v zajetých kolejích, že jste si ani nevšimla, kolik zkušeností a spokojených klientek a klientů máte za sebou. To je dobrý čas podívat se na vaše zkušenosti novýma očima. Uvědomit si, co opravdu vás baví, a kdo z toho má největší užitek a radost. Kdo nejvíce ocení právě vaše jedinečné dovednosti a zkušenosti. Zkušené podnikatelky si díky ikigai uvědomily nápady na nové VIP služby, nebo došly k uvědomění, že jsou opravdu na správné cestě, kterou chtějí dále rozvíjet.

Cítím, že jsem na pokraji vyhoření. Může mi kurz pomoci?

Vyhoření může mít různé příčiny. Pokud podnikáte, příčinou může být vaše nedostatečné sebevědomí nabídnout dobře naceněné služby. Nebo podceňování vlastních schopností pro tvoření služeb a produktů s velkou přidanou hodnotou. Tato témata ikgiai pokrývá. Také se v ikgai zamřeujeme na objevení svého poslání. A uvědomění činností, které milujeme – a dodávají nám energii. Když žijeme ikigai, nemůžeme vyhořet.